4.5.2014 Vlkoš – TJ Sokol Újezdec 1 – 1, pol. 1 – 0

"Dorost hrál minutý týden ve Vlkoši. Zápas to byl vcelku moc nepovedený. Předpoklad, že s předposledním mužstvem tabulky to bude jednoznačná záležitost, byl mylný. Náš soupeř neprokázal nějaké kvality, bohužel my jsme se prosadit nedokázali a i když obrana posunula přes zálohu balon do útoku, ke koncovce nedošlo. Ve 21. minutě po chumlu před naší bránou jsme najednou prohrávali 1 – 0. Ve 32. minutě byl faulován v pokutovém území náš kapitán Jirka Pala, rozhodčí Ossos se tvářil, že nic neviděl, Jirka musel být v poločase vystřídán. Celý zápas se odvíjel v duchu vzájemného napadání, které však rozhodčí netrestal. Proto nemohlo dojít k ničemu jinému, než došlo. V 91. minutě byl Skácel zfaulován a následně se mu hráč, který ho zfauloval, prošel po zádech. Dominik vstal a rozběhl se k němu a strčil do něj. Následovala červená karta pro Skácela, faulující hráč odešel hrdě bez trestu. To se samozřejmě nelíbilo mně, jako vedoucímu družstva a napsala jsem námitku do zápisu. Dohra bude na disciplinárce. Konečný stav 1 – 1." Ivana Kleinová