Domácí fotbalová sobota 10.9.2016

TJ Sokol Újezdec A – FK Brodek u Přerova 9 : 3, pol. 7 : 3

Starší přípravka
TJ Sokol Újezdec – FK Troubky 2 : 12, pol. 2 : 7

„Po prvních kolech mužských soutěží nám hned první víkend v září začaly soutěže i pro děti. Naše mladší přípravka, kterou jsme pro velký počet dětí museli rozdělit do dvou mužstev, začala excelentně. Mužstvo „A“ vyhrálo oba své zápasy (10:4 v Lipníku n.B. a následně doma 9:3 s Brodkem). V mužstvu „B“ máme spoustu začátečníků, které ovšem táhnou už „zkušenější děti“ a tak jsme rádi za každou vstřelenou branku. V prvním utkání naši nemladší prohrály v Tovačově 7:13. Následně doma překvapili nejen rodiče, ale hlavně trenéry, když zvítězili nad Brodkem „B“ 8:1.
Starší přípravce se zatím moc nedaří a chybí jí trošku štěstí. V prvním zápase v Kojetíně jsme zahodili několik brankových příležitostí a nakonec prohráli 4:10. V dalším utkání na domácím hřišti jsme bohužel prohráli 2:12. I přesto věříme, že to bude lepší a výsledky se dostaví“.
Radim Dočkalík, vedoucí přípravek

MUŽI
TJ Sokol Újezdec – FC Želatovice B 0 - 2, pol. 0 - 1

Základní sestava: Fikr, Vrána, Jančovič, Václavíček, Kovář, Slaměník, Zbožínek, Zwesper (70´), Řezníček (54´), Šulák (70´), Lecián