Fotbalový víkend 17.9. – 18.9.2016

Mladší přípravka A
Křenovice – TJ Sokol Újezdec A 3 : 13, pol. 1 : 7
Sestava: Vyroubal, Stokláska Jan, Dorazil, Vjatráková, Kovář, Metelka Tadeáš, Schenk Jáchym „K“, Schenk Matyáš, Roháč, Tůma
„Mladší přípravka "A" v neděli cestovala do Křenovic, kde po skvělém výkonu vyhrála 13:3. O branky se podělilo 8 hráčů z deseti.“

Radim Dočkalík, vedoucí přípravek

Starší přípravka
Sokol Tovačov – TJ Sokol Újezdec 4 : 5, pol. 2 : 4
Sestava: Hermély, Ondriš, Zavadil „K“, Študent, Šindler, Šejba
„Starší zajížděli k zápasu do Tovačova. V oslabené sestavě, kdy museli kluci celý zápas odehrát bez střídání, si po zaslouženém boji odvezli 3 body za výhru 5:4. Všech 5 branek vstřelil Martin Študent.“

Radim Dočkalík, vedoucí přípravek

Sokol Ústí B – TJ Sokol Újezdec 3 - 0, pol. 0 - 0
Základní sestava: Sova, Vrána (46´), Václavíček (71´), Kovář, Dicuia, Slaměník, Zbožínek, Fikr (83´), Šulák (46´), Kolomazník, Lecián
Náhradníci: Pelikán (46´) , Řezníček (71´), Zwesper (46´), Číhal (83´), Kolář

„Bylo to utkání jednoho poločasu. V prvním poločase jsme domácí přehrávali. Vypracovali jsme si i několik brankových příležitostí, které jsme neproměnili. Právě ty nás v druhé polovině zápasu mrzely. V druhé polovině bylo na hřišti už jen jedno mužstvo a nebyli jsme to my. Snad pro nás další zápasy budou příznivější.“
Ivana Kleinová, sekretář

„Je až neuvěřitelné, co dokážeme zahodit za vytvořené šance. Ano prohráli jsme, ale kdyby výsledek byl opačný, nemohl by se nikdo divit. Je to velká škoda, že zápasy ve kterých si vytváříme spoustu stoprocentních příležitostí, nedokážeme vyhrát.“
Ferdinand Kadlčík, trenér