Příprava 12.3.2016 TJ Sokol Újezdec - TJ Sokol Radslavice 5 - 3, pol. 5 – 0

Základní sestava: Sova, Koukal, Kovář, Lecián, Vrána , Václavíček, Di Cuia, Prachniar, Kolomazník, Zbožínek, Fikr
Náhradníci: Jurečka, Kobliha, Číhal, Šídlo
Druhé přípravné utkání jsme zahájili hodně aktivně. Už ve 4. minutě vyslal pěknou střelu na bránu Di Cuia a bylo to 1:0. Soupeře jsme přitlačili na jeho polovinu a dvěma brankami během tří minut jsme už vedli 3:0, dvakrát se trefil Zbožínek. Do přestávky jsme ještě přidali dvě branky, čtvrtou trefil Fikr, pátý gól z pokutového kopu zavěsil Kovář. Zápas byl prakticky rozhodnut.

Do druhé půle jsme nastoupili s vědomím, že je utkáni rozhodnuto. Soupeř dostal chutˇ a přidal na aktivitě. V 65 minutě musel odstoupit zraněný Lecián, dohrávali jsme v desíti. Soupeř toho využil a v závěru se mu podařilo upravit svůj nepříznivý stav na konečných 5:3.