16.4.2016 FK Nemilany – TJ Sokol Újezdec 0 - 1, pol. 0 – 0

Základní sestava: Fikr, Slaměník, Kovář, Lecián, Vrána, Zbožínek, Jančovič, Prachniar, Koukal, Dicuia, Jurečka

Náhradníci: Smékal, Šídlo
Ke třetímu jarnímu utkání jsme zajížděli do Nemilan. Nečekalo nás vůbec jednoduché utkání. Už z důvodu, že jsme postrádali několik hráčů. Do branky se postavil Fikr a působil jistě a sebevědomě. To mělo velký vliv na vývoj i výsledek utkání. Soupeř si vytvořil několik  brankových příležitostí, ale vynikající Fikr všechny z nich svým přehledem a čtením hry zlikvidoval. Naše první a největší šance v první půli se zrodila ve 13. min. utkání, kdy Jurečkův centr nedokázal dopravit Koukal míč do sítě. Ocitl se sám před brankářem a jeho střelu zastavil až domácí hráč na brankové čáře.

Druhý poločas začal velkou šancí Jurečky, kdy sám proti brankáři přestřelil. Branky jsme se ale hned vzápětí dočkali. V 59.min. Vrána poslal dlouhý míč na nabíhajícího Zbožínka, který ho sklepl pod sebe na Dicuiu a ten pěknou střelou asi z 18 m překonal domácího brankáře, 0:1. Po této obdržené brance se domácí tlačili více dopředu, ale naše, dnes pozorná defenziva mužstva, už soupeře do žádné vážnější šance nepustila.

Hodnocení: Chtěl bych poděkovat klukům za zodpovědný a bojovný výkon, zejména ve druhé půli, kdy jsme do utkání dali srdíčko a byla vidět i touha po vítězství.