1.5.2016 TJ Sokol Ústí – TJ Sokol Újezdec 3 - 4, pol. 3 – 3

Základní sestava: Sova, Slaměník, Kovář, Lecián, Petráš, Kolomazník, Jančovič, Dicuia, Vrána, Smékal, Fikr

Náhradníci: Jurečka, Kobliha

Zajímavé utkání. Hrál se ofenzivní fotbal s řadou šancí na obou stranách. První branka utkání padla ve 20 min., kdy jsme nechali projít hráče soupeře před naše pokutové území, který posunul míč spoluhráči a prohrávali jsme 1:0. Už za 5.min. jsme inkasovali podruhé. Na levé straně jsme ztratili míč a soupeř toho využil. 2:0. Za necelou minutu už to bylo 2:1. Dlouhý míč našel Smékala, který se dobře zorientoval před pokutovým území domácích a nádhernou střelou překonal brankáře. Neuběhlo ani 5. min. a bylo vyrovnáno. 2:2. Dicuia z dálky vystřelil a jeho střela zapadla do horního rohu branky. Krásný fotbalový moment. Ve 36 .min. dal soupeř třetí branku přesnou střelou k tyči.3:2. O dvě minuty později bylo znovu srovnáno. Po rohovém kopu Slaměníka se prosadil Smékal podruhé, tentokrát hlavou. 3:3

Druhý poločas už nabídl jen jednu branku a ta padla v 78 .min., kdy důrazný Dicuia obstřelil brankáře a rozhodl o našem vítězství. 4:3

Hodnocení: Sehráli jsme dobré a bojovné utkání. Byl jsem spokojený s útočnou hrou mužstva a je jen škoda, že jsme ještě další slibné příležitosti nevyužili.