7.5.2016 TJ Sokol Dub n. M. – TJ Sokol Újezdec 0 - 0, pol. 0 – 0

Základní sestava: Sova, Slaměník, Kovář, Lecián, Vrána, Pořízek, Šídlo, Jančovič, Dicuia, Koukal, Fikr

Náhradníci: Kolář, Václavíček, Kobliha

K dalšímu venkovnímu utkání jsme zajížděli do Dubu nad Moravou. Do poslední chvíle jsme nevěděli, zda se nám podaří dát mužstvo dohromady. Spousta hráčů se ze zdravotních a pracovních důvodů omluvila. Nakonec jsme ale do Dubu odjeli. Čekalo nás těžké utkání, neboť soupeř hraje špici tabulky. Začátek utkání byl opatrný bez vážnější brankové příležitosti. Hrálo se převážně ve středu pole. Největší naší šancí prvního poločasu a jak se později ukázalo celého utkání, měl po našem rohovém kopu Lecián, který se dobře zorientoval v pokutovém území a jeho přízemní střelu k tyči gólman soupeře konečky prstů vyrazil. Ještě před přestávkou se také Dub dostal do velké příležitosti, ale dnes výborný Sova nás podržel.

Druhý poločas se hrál převážně na naší půli a až na pár závarů v pokutovém území jsme už soupeře do žádné velké šance nepustili.

Hodnocení: S výsledkem i s hrou jsem spokojen. Kluci podali týmový, bojovný a místy až obětavý výkon.

Ferdinand Kadlčík, trenér