22.5.2016 TJ Sokol Pivín – TJ Sokol Újezdec 0 - 0, pol. 0 – 0

Základní sestava: Sova, Slaměník, Kovář, Lecián, Vrána, Kolomazník, Šídlo, Jančovič, Koukal, Dicuia, Kobliha

Náhradníci: Jurečka

K nedělnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Pivína. Mužstvo z popředí tabulky. Od prvních minut se soupeř tlačil hodně dopředu a snažil se dát první branku utkání. Jenže naše defenziva byla pozorná, až na jednu malou chybičku, kdy jsme museli zastavit soupeře před vlastním pokutovým územím za cenu faulu. Z následujícího volného přímého kopu nic nebylo. Po úvodní převaze Pivína jsme se začali postupně dostávat před domácí branku, ale žádnou vyloženou šanci jsme si nevypracovali. Do šaten jsme odcházeli za stavu 0:0

Ve druhém poločase jsme už takový nástup jako na začátku utkání nepřipustili. Zlepšili jsme pohyb a začali hrát více dopředu. To se nám dařilo a vypracovali jsme si hned tři vyložené brankové příležitosti. Je to velká škoda, že se ani jednu z nich nepodařilo využít. V samotném závěru utkání nám soupeř dvakrát ohrozil branku, ale ani jednou se mu nepodařilo překonat našeho brankáře.

Hodnocení: Myslím si, že jsme sehráli dobré utkání a jsem rád, že jsme se soupeře nezalekli a byli mu, zejména ve druhé půli, vyrovnaným týmem. Vypracovali jsme si několik slibných brankových příležitostí, které jsme bohužel neproměnili. Což mě velmi mrzí.