6.8.2016 TJ Sokol Horní Moštěnice – TJ Sokol Újezdec 1 - 2, pol. 1 – 1

Základní sestava: Sova, Slaměník, Lecián, Kovář, Vrána, Zbožínek, Václavíček, Kolomazník, Zwesper, Fikr, Di Cuia

Náhradníci: Jurečka, Řezníček, Kolář

V úvodu zápasu se obě mužstva vzájemně oťukávala. V 11. minutě centr Kolomazníka dorazil do brány Zbožínek, 0:1. Po vstřeleném gólu jsme domácí začali přehrávat a dostali jsme se do několika tutovek, které však postupně Fikr, Zwesper a Kolomazník spálili. Ve 40. minutě se domácí po dlouhé době dostali k naší brance, kdy odražený míč nádhernou střelou z 22 metrů poslali do šibenice, 1:1.

V druhém poločase se hra částečně vyrovnala, ale domácí se do vážnější šance nedostali. V 71. minutě zakončil pěknou akci Václavíčka Nikola Di Cuia, 1:2. V další šanci trefil Zwesper břevno domácí branky. V závěru se domácí zvýšeným úsilím snažili o vyrovnání, ale jedinou vážnější šanci naše obrana odvrátila na roh.

Hodnocení: Sehráli jsme dobré utkání se spoustou šancí, ale mnoho z nich zůstalo bohužel neproměněno. Přesto si myslím, že jsme zaslouženě vyhráli a odvezli si důležité 3 body.