3.9.2016 Klenovice na Hané – TJ Sokol Újezdec 1 - 1, pol. 0 - 0

Základní sestava: Sova, Vrána, Václavíček (46´), Kovář, Slaměník, Řezníček (61´), Zwesper (90´), Fikr (79´), Šulák, Kolomazník (46´), Lecián

Náhradníci: Pelikán (46´), Jančovič (46´), Dicuia (61´), Jurečka (79´), Číhal (90´)

Ve velmi pěkném sportovním areálu byl úvod zápasu vyrovnaný. Ve 23. minutě šel Kolomazník na brankaře, střelu po zemi brankář zneškodnil. Koncem prvního poločasu měli i domácí 100 % šanci, kterou ale Sova skvěle vyrazil.

Na začátku druhého poločasu jsme vystřídali, za Kolomazníka a Václavíčka, nastoupili Jančovič a Pelikán. S krásnou střelou Jančoviče si ještě domácí brankář poradil. V 61. minutě jsme naši aktivitu korunovali gólem ze standardní situace, střelcem byl Zwesper.. Vedení mohl v 72. minutě pojistit Fikr, ale sám před brankařem z úhlu netrefil. Touto střelou dostal na kolena nejen diváky, ale hlavně trenéra. S blížícím se koncem zápasu domácí tlačili čím dál víc a po pěkné kombinaci v 84. minutě vyrovnali. Na úplném konci zápasu mohl rozhodnout Jančovič, ale brankař jeho hlavičku vyrazil.

Po nerozhodném výsledku se kopaly penalty, ve kterých jsme byli úspěšnější a vítězstvím 3 : 4 jsme si zajistili 2 body do tabulky.

Hodnocení

„Byli jsme lepším celkem, měli jsme více vyložených šancí a mohli jsme zvítězit a získat tak 3 body.“ Ivo Vrána, vedoucí mužstva

„Sehráli jsme dobré utkání, vytvořili jsme si spoustu šancí. Bohužel se nám je nepodařilo proměnit. Mrzí mě to, protože místo toho abychom si druhou brankou pojistili vítězství, tak jsme v závěru inkasovali. O vítězství tak musely rozhodnout pokutové kopy. Jsem rád, že jsme je zvládli.“ Ferdinand Kadlčík, trenér mužstva