6.8.2017 Vrchoslavice 1946 - TJ Sokol Újezdec 1 : 4, poločas 0 : 0

Základní sestava: Sova, Zývala, Kovář, Fabián, Vrána, Stokláska (82´), Mazur (87´), Zbožínek (72´), Koukal (60´), Klimek, Suchánek Náhradníci: Prachniar (60´), Zelený (87´), Řezníček (82´), Zwesper (72´)

Na tento zápas jsme se samozřejmě moc těšili. Všechny nás zajímalo, jak se zapojí noví hráči. Od první minuty jsme byli výrazně lepším mužstvem. V prvním poločase se nám sice nepodařilo dát branku, ale šancí jsme měli hodně – 7. minuta Mazur po rozehrávce Suchánka, 10. minuta Suchánek, 13. minuta rohový kop Stoklásky – hlavička Suchánek (chyběl jen kousíček), 17. minuta po vhazování Stoklásky šel opět do brejku Suchánek – a takto pokračoval celý první poločas. Druhý poločas začal přibližně stejně a pak to přišlo. První gól v 58. minutě střelil Josef Stokláska, 0 – 1. V 63. minutě jsme sice dostali dost nešťastný gól na 1 – 1, ale v 75. minutě se prosadil Roman Klimek, 1 – 2, 79. minuta opět Roman Klimek 1 – 3 a na konečných 1 – 4 potvrdil v 86. minutě vítězství Marek Suchánek.

Po zápase utkání zhodnotil trenér Ferdinand Kadlčík: „Zasloužená výhra, kluci hráli výborně. Jen nějaké šance neproměnili v prvním poločase, ale ve druhé půli už to bylo v pořádku“.