Změny v hráčském kádru mužů

Muži zahájili novou sezónu zápasem ve Vrchoslavicích. Byl to vstup jak se patří.

Náš tým stále „koučuje“ Ferdinand Kadlčík. Velké změny však nastaly v hráčské základně. Postupně Vám nové posily představíme a to podle abecedy:

Marek FabianMarek Fabián – věk 30 let - záložník. Je odchovancem SK Radslavice. Hrál postupně – 1. FC Viktorie Přerov, TJ Sokol Tovačov, TJ Sokol Horní Moštěnice a přestoupil k nám z FC Želatovice.

Roman KlimekRoman Klimek – věk 21 let - útočník. Je odchovancem 1. FC Viktorie Přerov. Hrál postupně v KMK Zubr Přerov a přestoupil k nám z 1. FC Viktorie Přerov

Martin KoukalMartin Koukal – věk 24 let – obrana, záloha. Pro naše fanoušky známá tvář. Je odchovancem 1. FC Viktorie. Hrál postupně u nás, TJ Sokol Moravské Málkovice a protože mu bylo smutno, tak se k nám vrátil.

Vaclav MazurVáclav Mazur – věk 22 let – záloha. Přestoupil k nám z 1. FC Viktorie Přerov.

Michal PrachniarMichal Prachniar – věk 37 let – záloha. Opět nám známá tvář. Odchovanec SK Spartak Hulín. Postupně hrál – SK Říkovice, SK Spartak Hulín, FK Stará Ves, SK Říkovice, TJ Sokol Horní Moštěnice, TJ Sokol Újezdec, SK Říkovice a odtud se vrátil zase k nám.

Josef Stoklaska

Josef Stokláska – věk 28 let – záloha. Odchovanec KMK Zubr Přerov. Postupně hrál – TJ Sokol Horní Moštěnice, FC Beňov, TJ Sokol Újezdec, FK Kozlovice a přestoupil k nám z FC Želatovice. Jméno a příjmení není náhoda.

Marek SuchanekMarek Suchánek – věk 27 let – útočník. Odchovanec TJ Sokol Horní Moštěnice. Hrál v SFK ELKO Holešov. K nám přestoupil z TJ Sokol Horní Moštěnice.

Pavel ZyvalaPavel Zývala – věk 24 let – záloha, obrana. Odchovanec SK Moravan Kostelec u Holešova. Přestoupil k nám z TJ Sokol Horní Moštěnice.

Naopak naše řady opustil Tomáš Fikr. Přestoupil do Tělovýchovné jednoty Sokol Tovačov.