11.8.2019 Sokol Mostkovice - TJ Sokol Újezdec 3 : 1, pol. 1 : 1

V dalším venkovním zápase jsme zajížděli na hřiště Sokola Mostkovice. Po delší době jsme byli v dobrém početním stavu, avšak někteří hráči nastupovali se zraněním.  Jednalo se o souboj dvou sousedních týmů v tabulce, oba jsme měli po 32 bodech.

Začátek zápasu se nám podařil, již v 8. minutě prošel středem hřiště Pepa Stokláska a skákavou střelou otevřel skóre.  Vedli jsme 0:1. Soupeře jsme k ničemu moc nepouštěli, hru jsme kontrolovali. Po této brance jsme se uchýlili k nakopávaným míčům, které však nenacházeli naše hráče a domácí obrana vše v klidu posbírala.  Do konce poločasu jsme si vytvořili ještě dvě velké šance, ale ty zůstaly nevyužity. Ke všemu jsme  ve 41. minutě ztratili míč, soupeř jej rychlou přihrávkou posunul na naše velké vápno a hráč Mostkovic, střelou po zemi k tyči vyrovnal.  Poločas skončil 1:1 a nás mohly mrzet neproměněné šance.

Ve druhém poločase jsme v 58. minutě chybně rozehrávali ve středu hřiště za hranicí našeho velkého vápna, kde jsme ztratili míč a domácí hráč technickou střelou k tyči upravil skóre zápasu na 2:1. Ještě hůře bylo v 78. minutě kdy soupeř po rohovém kopu hlavou navýšil skóre  na 3:1. Snažili jsme se se zápasem něco udělat, ale bohužel se nám nedařilo. Zápas si domácí hráči pohlídali a vyhráli. 

Musíme se z těch dvou posledních porážek otřepat a v sobotním domácím zápase zabojovat proti týmu z Němčic nad Hanou. 

Petr Vařecha, trenér