10.8.2019 TJ Sokol Újezdec – FK Troubky 1 : 3, pol. 1 : 3

V sobotu 10.8.2019 jsme na domácím hřišti přivítali tým FK Troubky. Naším cílem bylo potvrdit získané tři body z venkovního zápasu. Bohužel jsme se museli obejít bez vyloučeného Radima Slaměníka, který si odpykával jednozápasový trest a dále nám nenadále onemocněl Ladislav Zbožínek. Někteří hráči si plnily pracovní povinnosti. Tím pádem muselo dojít ke změnám v sestavě oproti zápasu v Mostkovicích. Do zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně a pokusit se vstřelit první branku. To se nám bohužel nepodařilo. Hosté ve 13. minutě zápasu zahrávali přímý volný kop několik metrů za hranicí velkého vápna. Vystřelený míč naše zeď zablokovala, ten se odrazil do boku k brankové čáře, kde byl nejrychleji hostující hráč, dal míč pod sebe a zcela nekrytý troubecký útočník Martin Koller otevřel skóre zápasu. Ve 24. minutě jsme zahrávali přímý kop my, hostující obrana míč bohužel odvrátila na polovinu hřiště, ten se dostal opět k jejich útočníkovi Martinu Kollerovi, který po obehrátí našeho stopera nemilosrdně zakončil. Prohrávali jsme 0:2. Ve 32. minutě se nám po dlouhém autu před branku dorážkou Tomáše Šidla podařilo snížit. Bohužel těsně před poločasem ve 40. minutě opět hostující útočník Martin Koller završil svůj hattrick, kdy po rohovém kopu skóroval hlavou. Poločas skončil 1:3.

Druhý poločas si již hosté drželi výsledek, hrozili z rychlých protiútoků do otevřené obrany. Nám se již branku vstřelit nepodařilo a po zásluze jsme zápas prohráli 1:3.
S výsledkem a ani s předvedenou hrou nemůžeme být spokojeni. Dá se říci, že za celý zápas jsme si nějakou vyloženou šanci nepřipravili. Naopak jsme dostávali neuvěřitelně laciné branky po našich defenzivních chybách.
Další zápas zajíždíme v sobotu 17.8.2019 k nováčkovi soutěže na hřiště Sokola Horní Moštěnice, tak doufám, že předvedeme lepší výkon než v domácím zápase s Troubkami.