21.9.2019 TJ Sokol Újezdec – Sokol Otaslavice 7 : 1, pol. 4 : 0

V 8. kole naší soutěže jsme v domácím prostředí přivítali klub z okresu Prostějov a to Sokol Otaslavice. Chtěli jsme bodovat za plný počet bodů a tím navázat na vítězství z Vrchoslavic. Soupeř doposud získal pouhé tři body a nacházel se v nejnižších patrech tabulky. Od počátku zápasu jsme chtěli být aktivní směrem dopředu, s cílem vsítit první branku. I přesto, že jsme aktivní byli a šance jsme si vytvářeli, cíl se nám podařilo naplnit až ve 24. minutě, kdy se trefil náš útočník Jiří Kocfelda. Poté začala gólová symfonie našeho dalšího útočníka Martina Skály, ten se trefil v 32., 39. a 41. minutě. V jeho branko stroji jej přerušila na krátko poločasová přestávka, kdy do šaten jsme odcházeli za stavu 4:0.

Za první poločas si hráči zcela jistě zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon. O přestávce jsem hráče nabádal, aby byli stále aktivní a plnili si stanovené úkoly na hřišti. Nechtěl jsem dopustit, aby se opakoval zápas v Mostkovicích, kdy jsme také přesvědčivě vedli a nakonec jsme si svým nezodpovědným přístupem vítězství zbytečně zkomplikovali.

Bohužel, druhý poločas jsme začali laxně a soupeř měl více ze hry. I přesto svůj čtvrtý gól v zápase v 65. minutě  vsítil opět Martin Skála a vedli jsme již 5:0. Naše laxní hra bez pohybu pokračovala dále a po zásluze jsme byli v 70. minutě potrestáni brankou. Soupeř snížil na 5:1. Poté jsme se vzbudili a v 76. minutě po ruce hostů v pokutovém území proměnil Jakub Jančovič penaltu a v samém závěru utkání se krásně po rohovém kopu hlavou trefil Jiří Kocfelda. Zvítězili jsme přesvědčivě 7:1.

Hráče bych chtěl pochválit za první půli utkání, která měla úroveň a kvalitu. Druhý poločas již byl z naší strany rozpačitý. Opět i přesto, že jsme jasně vedli a zápas jsme měli pod kontrolou, jsme zbytečně kecali a hádali se na hřišti mezi sebou a s rozhodčím.  Nevím proč!!!!!!!!!

V dalším zápase zajíždíme v sobotu 28.9.2019 do Klenovic a nebude nás čekat nic jednoduchého. Další hráči jsou zranění a několik se z pracovních a rodinných důvodů ze zápasu omluvilo. I přesto jedeme s týmem urvat další body do tabulky.