12.10.2019 TJ Sokol Újezdec – Sokol Kovalovice 4 : 0, pol. 2 : 0

Po dvou venkovních utkáních, které se nám výsledkově nepodařili a celkem jsme v nich inkasovali osm branek, jsme v  sobotu 12.10.2019 v 11. kole  na domácím hřišti přivítali soupeře z Kovalovic.  Po hodně dlouhé době jsme se sešli skoro v kompletní sestavě. Do utkání jsme šli s jasným cílem, ziskem plného počtu bodů. Chtěli jsme hrát útočný fotbal a pokusit se vstřelit první branku utkání. Úvod zápasu byl z naší strany poněkud ospalý, ale postupně jsme se dostávali do herního tempa. Běžela 18. minuta, kdy v pokutovém území se po centru nejlépe zorientoval Ladislav Zbožínek a hlavou překonal hostujícího brankáře. V 39. minutě jsme vhazovali dlouhý aut do vápna soupeře, kde si hostující hráči nepohlídali Martina Skálu a ten uklidil míč za brankovou čáru. Vedli jsme 2:0. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Do druhé půle jsme šli s tím, že budeme hrát aktivně, avšak ze zabezpečené obrany. V 56. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující kapitán a hráli jsme přesilovku.  Tu jsme využili v 73. minutě, kdy se po technické střele k tyči z přímého volného kopu za hranicí velkého vápna krásně trefil Tomáš Bouchalík. Poslední branku utkání vstřelil Marek Fabián v 83. minutě utkání. Zápas jsme zvládli a nakonec vyhráli přesvědčivě 4:0.

Celý tým musím pochválit za bojovnost a předvedenou hru. Hlavně mě těší, že jsme v zápase neinkasovali žádnou branku. Další zápas zajíždíme v neděli 20.10.2019 do Želatovic, kde od 14:30 hodin změříme síly s jejich rezervním týmem.