Přípravky o víkendu 20. – 21.5.2017

V sobotu hrála starší přípravka u sousedů v Moštěnici. Po poločase kluci prohrávali 1:2. V druhém poločase se ovšem hra nezlepšila a nakonec kluci prohráli 2:6.

Mladší přípravka "A" začínala brzy ráno v neděli v Brodku a bez větších problémů si se soupeřem poradila a přestřílela ho 10:4. Kluci hráli skvěle kombinačně a jejich hra je vážně úžasná a oku lahodící.

Mladší přípravka "B" hrála taktéž v Brodku. Proti brodeckému betonu se hrálo opravdu těžce a nebyli jsme schopni se gólově prosadit. Konečný výsledek byl stejný jako v prvním zápase, ale tentokrát pro domácí. Děti bych chtěl pochválit za předvedenou hru a za to jak bojovali a snažili se hrát. Už z nás nejsou kopáči, ale začínáme být konečně fotbalisti. Což se o soupeřově obraně říct nedalo.