24.5.2017 odložený zápas starší přípravky v Brodku

Starší přípravka odehrála přeložený zápas v Brodku. Kluci podali hodně snaživý výkon a i když se zdaleka ne vše dařilo podle představ, zápas zvládli. Možná k tomu přispěl i ten fakt, že na zápas dorazilo pouze 7 kluků, tzn. byl jen jeden hráč na střídání. Kluci měli prakticky celý zápas více ze hry a jako tým působili fotbalověji než soupeř. Bolestí bylo neproměňování vyložených šancí. Naši „Bagaři“ totiž klidně mohli dát ještě o 5-8 branek víc. Na začátku druhé poloviny utkání se ale kluci nevyhnuli útlumu, kdy jim za stavu 6:1 začaly vedle vychýlené mušky trochu docházet síly a z toho plynulo kupení zcela zbytečných zmatků a chyb v obraně. Za stavu 6:5 naštěstí přišel krásný a chytrý gól po autu, který kluky ( i trenéra ) uklidnil a ti už dotáhli zápas do vítězného konce.
Přes všechny nedostatky ve hře je třeba kluky hodně ocenit a pochválit za to, že i když se jim herně moc nedařilo, tak navzdory tomu dokázali zápas zvládnout a dotáhnout do vítězného konce.
Pochvala i trenérovi „Dědovi“, který celý zápas kluky neskutečně hecoval a burcoval a po závěrečném hvizdu si po infarktovém průběhu zápasu očividně oddechl…

Petr Hermély
zdroj: Zpravodaj_13-2016-17