Sobota 27.5.2017

V sobotu jsme zažili další fotbalový maraton. Přivítalo nás slunečné počasí, takže to vypadalo na skvělý den.

Dopoledne v 10:30 hod. nastoupila minipřípravka (2010, 2011 a 2012) v přípravném zápase proti Horní Moštěnici. Většina dětí ze zápasů odcházela spokojená, protože si po dlouhé době zahráli proti své věkové kategorii a nasázeli spoustu branek. Zápas sice skončil 11:19 pro Horní Moštěnici, ale pro nás účel splnil. Poděkovat bych chtěl ještě Jirkovi Kubíkovi, který zařídil nanuky a taky rodině Benešů, kteří pravidelně zásobují naši bonbónovou pokladnu.

Ve 13:00 hod. začal zápas mladší přípravky "A", která nastoupila proti Křenovicím. Skóre zápasu, k překvapení všech, otevřel soupeř. Potom ale kluci zabrali a od té doby na hřišti dominovali právě oni. Soupeři už nedovolili vstřelit branku a do jeho sítě nasypali 13 gólů. Závěrečné skóre tedy bylo 13:1.

Starší přípravka přivítala na našem hřišti od 14:30 hod. mužstvo Čekyně. Kluky doplnilo 7 hráčů z mladší přípravky. V prvním poločase se skvěle předvedl Samuel Vyroubal, který se postaral o všechny branky domácích (5:1). Ve druhém poločase soupeř trošku zabral, ale naši kluci zápas kontrolovali a nakonec zvítězili 8:3.