3.6.2017 starší přípravka v Křenovicích, mladší přípravky doma proti Viktorii

V sobotu jsme odehráli poslední soutěžní domácí zápasy toho ročníku. Pro starší přípravku to byl závěrečný zápas celé sezóny.

První zápas dne odehrála mladší přípravka "B" proti Viktorii "A". V zápase plném gólů jsme stále jen dotahovali, ale nedotáhli. V závěru, kdyby bylo skóre 8:11, tak jsme neproměnili dvě vyložené šance a místo aby bylo 10:11, tak soupeř 2x rychle za sebou potrestal naši nedůslednost a před závěrečným hvizdem přidal ještě jednu branku. Výsledek zápasu nakonec byl 9:14. Nejlepším a nejbojovnějším hráčem našeho týmu byla Peťa Vjatráková, která každý zápas maká do poslední minuty.

Druhý zápas odehrála mladší přípravka "A" proti týmu Viktorie "C". Při rozcvičení měl trenér Jeňa obavy, protože hráči soupeře byli minimálně o půl hlavy větší než naši kluci. Výkonem na naše borce ovšem nestačili. Dobře jsme napadali, soupeře zatlačili a soupeř si za celé utkání vstřelil 4 vlastní góly. První poločas skončil 7:1. V druhém poločase kluci trošku polevili, ale v bráně je podržel Samuel Vyroubal, který předvedl pár skvělých zákroků. Závěrečné skóre bylo 12:1.

Poslední zápas dne odehrála starší přípravka proti prvním Křenovicím, které dorazily pouze s jednou pětkou a protože bylo opravdu horko, tak jsme soupeři vyhověli a dělali větší pauzy na občerstvení. I když neměl soupeř nikoho na střídání, tak ukázal svou sílu a naše kluky skoro k ničemu nepustil. Poločas byl 0:3 a hned po poločase přidal soupeř další branku. Naše kluky dostal do hry odkop Davida Baďury, který kousek před polovinou hřiště kopl do balónu a ten proklouzl až do brány. Za pár minut na to jsme snížili na 2:4 a vypadalo to, že budeme bojovat o lepší výsledek. Soupeř už nás bohužel k ničemu nepustil a pro změnu přidal další 4 branky. Konečný výsledek 2:8.