Přípravky týden č.37

V neděli měli odehrát zápasy všechny 3 přípravky.

Starší přípravka "B" začínala v 9:00 na KMK a i když hrála proti stejně starým dětem, tak nedokázala navázat na bojovný výkon z minulého kola. Děti od začátku působily velice ospale, nedoplňovaly se a pokud míč nevážil 5 kg, tak jim chyběla i síla. První poločas jsme prohráli 4:1. Druhý poločas se zlepšil jen trošku, ale i tak už jsme nedokázali průběh zápasu otočit a nakonec jsme prohráli 8:5.

V 10:30 se postavila mladší přípravka dětem na Viktorce, za kterou nastoupili 2 kluci a zbytek holky. Nás přijeli doplnit 2 kluci, kteří hráli před tím na KMK. Zápas se od začátku vyvíjel lépe pro nás a mezi střelce se zapsalo hned 6 hráčů. Děti si skvěle plnily obrané úkoly, podržel nás brankář a tak jsme nakonec zvítězili 13:4.

Poslední zápas měla odehrát starší přípravka "A" 16:30 v Hranicích. Bohužel po obědě začalo vydatně pršet a po domluvě s vedením Hranic jsme tak zápas zrušili. Náhradní termín se dozvíme v nejbližších dnech.