Přípravky týden č.42

V sobotu 21.10.2017 jsme odehráli poslední, podzimní, domácí zápasy dětských soutěží.

V 10 hodin začal zápas starší přípravky A proti Dolnímu Újezdu. V náš prospěch hrálo více zkušeností a herní praxe a soupeře jsme nepustili během zápasu do žádné nebezpečné akce. V útoku jsme byli při chuti a tak jsme nakonec zvítězili zaslouženě 8:0 (4:0).

Starší přípravka B nastoupila ve 12 hodin proti silným Kozlovicím. Soupeř nás bohužel od začátku dostal pod tlak a i když jsme měli spoustu brejkových šancí, tak jsme ani jedinou nedokázali proměnit. Kozlovice ovšem své šance proměňovaly a i když v obraně propadávaly, tak je podržel skvěle chytající golman. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale nakonec skončil zápas 0:6 (0:4).

Poslední zápas začal ve 14 hodin a nastoupila v něm mladší přípravka proti Kozlovicím. Čekal nás velice vyrovnaný zápas a i přesto, že jsme ve 29. minutě vedli už 5:1, tak se soupeř nevzdal a do 46. minuty otočil na 5:6. Poslední 4 minuty jsme ale zabrali a skóre otočili v náš prospěch 7:6 (3:1).