Info z víkendu 18. a 19.2.2017

V sobotu proběhla další z úspěšných brigád. Bylo nás něco kolem dvaceti. S ničím jsme se moc nezdržovali a práce nám šla pěkně od ruky. Vlhko sice znemožňovalo udělat ohně, ale když už se to rozhořelo, tak to byl pořádný táborák. Kdo chtěl, tak si opekl kousek kabanosu nebo si dal výborný guláš. I přes chladno jsme propotili nejedno tričko nebo mikinu. Jelikož jsme nespálili všechno co bylo potřeba, tak je v plánu (až bude tepleji) uspořádat malou vycházku s dětmi a udělat oheň na opečení nějaké vlastní dobroty. Všem zúčastněným bych chtěl moc poděkovat.

V neděli se mladší přípravka zúčastnila turnaje v Lipníku. První 2 zápasy se děti asi probouzely, protože v prvním zápase jsme uhráli pouze bod za remízu 1:1. V druhém zápase jsme nebyli schopní pořádně vystřelit na branku a až 10 vteřin před koncem se podařilo hráči, který kopal roh, trefit brankáře a ten si srazil balón do sítě. Další 3 zápasy jsme bez větších problémů vyhráli. Potom následoval zápas s týmem který skončil poslední. V tom se naši borci taky moc nepředvedli a i přes velký tlak uhráli jen remízu 1:1. Po tomto zápase už jsme počítali s tím, že na nejvyšší stupínek nevystoupáme. V tu chvíli byl na turnaji totiž tým který ještě neztratil jediný bod. Ve fotbale se ale může stát cokoliv a Hranice ve svém předposledním zápase prohráli a my jsme byli rázem ve hře o celkové vítězství. Nadešel čas posledního zápasu (SK Hranice - TJ Sokol Újezdec) celého turnaje a byl to v podstatě finálový zápas. Úkol zněl tedy jasně... vstřelit aspoň jednu branku a žádnou nedostat. Bohužel se tak nestalo a i přes bojovný výkon jsme po výsledku 1:1 skončili na stříbrném druhém místě.

Další turnaj, tentokrát starší přípravky (2006 s mladší), se hraje tuto sobotu 25.2. na Tenisové hale od 12:00 do cca 15:30.

Za TJ Sokol Újezdec

Radim Dočkalík