Muži 8.10.2011 TJ Sokol Újezdec - SK Haná Záříčí A

Komentář k zápasu: trenér mužstva Stokláska Josef - Po nevydařeném utkání ve Staré Vsi jsme nastoupili proti vedoucímu mužstvu soutěže Zářičí. Vzhledem k několika zraněním bylo nutné udělat několik změn v sestavě. Do utkání jsme vstoupili trochu aktivněji než v minulém zápase, ale za celý první poločas jsme branku soupeře vážně neohrozili. V 19. minutě soupeř zahrával rohový kop, který  Stoklásek nedokázal přes stojící hráče před ním vyrazit dostatečně daleko od brány. Soupeř nabízenou šanci využil a vyražený míč Stokláskem hlavičkou vrátil do brány. Do konce poločasu se hra odehrával uprostřed hřiště bez nebezpečné šance. Druhý poločas začal přesně tak, jak první skončil. Do nebezpečnějšího zakončení jsme se ale dostali až v 80. minutě, kdy Jiříček pohrdl nabízenou šanci a z hranice šestnáctky poslal míč nad bránu. V 83. minutě se k nebezpečnému zakončení ve složité situaci dostal Zbožínek, který však brankáře soupeře neprostřelil. V závěru zápasu, kdy jsme se pokoušeli alespoň vyrovnat, jsme se dopustili chyby, kterou soupeř dokázal po nastřelení břevna a tyče využít ke zvýšení stavu na konečných 0:2. Hráči musí do každého utkání nastoupit s touhou a chutí zápas vyhrát. Někteří hráči si ale chodí spíše zahrát a v utkání neodevzdají úplně všechno. Žádný soupeř se neporazí sám. Hráči musí začít hledat chyby u sebe a ne svádět vinu na spoluhráče, rozhodčí a podobně.