4.11.2012 TJ Sokol Domaželice - TJ Sokol Újezdec

Začátek utkání vyšel domácím. Již od prvních minut si dělali s naší obranou co chtěli. V prvních 20 minutách běželi domácí hráči 4x sami na Stavaře a jen svou špatnou koncovkou nebo zablokováním v poslední chvíli jsme nedostali branku. V 21. minutě jsme měli první náznak šance, kdy Zach špatně vyhodnotil situaci. Místo vniknutí do vápna nebo střely hledal Kolomazníka, ale přihrávku zablokoval domácí obránce. V 27. minutě Zbožínek se Slaměníkem vymysleli šanci domácích a ti nepohrdli 1:0. V 32. minutě mužstvu velmi pomohl Václavíček, který ohodnotil výkon rozhodčího. Byla z toho červená. V 40. minutě jsme měli konečně šanci s vývojem utkání něco udělat. Volný kop Šidla skončil po teči a závaru před brankou domácích rohem. Po rohu jsme měli další šanci, ale domácí opět odvrátili na roh. V 45. minutě jsme zahrávali další roh, který skončil odkopem domácích na půlící čáru. Zouhar přihrál míč Jančovičovi a ten se snažil "hrát fotbal" v době, kdy proti němu běželo 5 domácích hráčů. Jeho kličku napadající hráč vystihl a nabídnutou šanci, kdy v podstatě běželi 3 domácí hráči sami na Stavaře využili 2:0.
V druhém poločase bylo jen otázkou času kolik to bude. Do 60. minuty jsme odolávali tlaku soupeře, ale po hrubé chybě celé obrany, prošel domácí hráč na hranici pokutového území  z pravé strany až na střed a nedal Stavařovi šanci. V 62. minutě další hrubka a domácí snadno zvýšili na 4:0. Aby toho nebylo málo, Stavař v 75. minutě mimo pokutové území ideálně našel útočníka domácích, který prázdnou brankou nepohrdl 5:0.
Hodnocení: Dnes na hřišti bylo jen jedno mužstvo. Domácí po zásluze vyhráli. Naši hráči si nebyli schopni přihrát míč na 5 metrů a během celého zápasu si snad nepřihráli 3x za sebou. Celý zápas odchodili a byli naprosto odevzdaným soupeřem. Zápas navíc ovlivnila hrubá chyba Václavíčka, kdy se nechal vyloučit a hrubka Jančoviče, který připravil druhý gól domacích. Je ale otázkou, zdali bychom byli vůbec schopni ještě se zápasem něco udělat.

Sestava: Stavař, Slaměník, Smékal, Jančovič, Zouhar, Zbožínek, Liška, Václavíček, Zach, Šidlo, Kolomazník. Náhradníci: Skácel (70. minuta místo Slaměníka), Pořízek (75.místo Zbožínka).