23.6.2013 Opatovice Všechovice B - TJ Sokol Újezdec

"Hned ve 2. minutě vysunul Smékal Černoška, který sám před brankářem nezaváhal 0:1. V 19. minutě chyba Smékala na půlící čáře skončila faulem před velkým vápnem. Následný trestný kop skončil vysoko nad brankou. V 34. minutě se Liška na hranici velkého vápna dopustil hrubé chyby, kterou domácí využili 1:1. V 36. minutě šance Smékala skončila rohem. Po odvráceném rohu centroval na zadní tyč Pořízek, ale Čenošek na míč nedoskočil. V 40. minutě nedůraz na půlicí čáre při našem odkopu od brány vedl ke střele z 30 metrů, na kterou Jurečka nedosáhl 2:1.
 V 48. minute střela Černoška skončila v náručí bránkáře. V 56. minutě po zahrávání naší standardní situace poblíž našeho velkého vápna došlo k chybě, která skončila faulem. Po následném trestném kopu došlo Zouharem k teči nastřeleného míče, který skončil v naší bráně 3:1. V 73. minutě vedl důraz Smékala ke snížení stavu 3:2. V 80. minutě neproměnil svou šanci Černošek. V 82. minutě po rohu Slaměnika po zmatku před brankou domácích Černošek vyrovnal 3:3. V 85. minutě nakopl z půlicí čáry Špunda míč do velkého vápna, kde Smékal využil chyby domácího brankáře a vstřelil vítěznou branku 3:4.
Hodnocení: Do posledního utkání jsme ač bez brankářů vstoupili velice dobře. Hned první šanci využil Černošek. Poté jsme až do hrubé chyby Lišky snadno odvraceli útoky domácích. Po obdržené brance jsme se opět dokázali sami rozhodit vlastním dohadováním, které skončilo další brankou. V druhém poločase jsme si dali nešťasný gól, který ale vedl ke zvýšené motivaci našich hráčů. Zvýšeným úsilím, ale také chybami domácích se nám podařilo vyrovnat a v závěru dokonce vstřelit vítěznou branku." Josef Stokláska, trenér

Sestava: Jurečka, Hoferek, Liška, Jančovič, Zouhar, Pořízek, Zbožínek, Smékal, Zach, Černošek, Šidlo.
Náhradníci: Řezníček (53. minuta za Šidla),  Špunda (65. minuta za Hoferka), Slaměník (70. minuta za Zouhara).